Yangın Merdivenlerinin Özellikleri ve Fiyatları

Yangın Merdivenlerinin Özellikleri ve Fiyatları

Yangın Merdivenlerinin Özellikleri ve Fiyatları

Yangın merdivenleri, özellikle son dönemlerde inşaa edilen tüm binalarda bulunması yasal zorunluluk olan ekipmanlardır. Günümüzde, çeşitli sebeplerden dolayı yangın riskinin artması, önlem alma zorunluluğunu da beraberinde getirmiştir. Teknolojik gelişmelere bağlı olarak sürekli değişimlerin yaşanması, yangına karşı alınabilecek önlemleri de çeşitlendirmiştir. Yangın merdivenleri ise, teknolojik gelişmelerden payını alarak, çok farklı özelliklerde üretilmektedir.

   Firmamız, yangın merdiveni üretiminde, İstanbul'da kendini kanıtlamış bir firmadır. İstanbul'un sürekli artan nüfusuna bağlı olarak kendini sürekli yenileyen ve hizmet kapsamını genişleten Karaboğa Mühendislik, yangın olmadan etkili önlem almanın en güvenilir adresi konumundadır. Yangın merdivenleri, sıradan merdivenler değildir, birtakım yasal donanıma göre üretilirler. Bu donanım, yangın anında can güvenliğini sağlaması için özel olarak belirlenmiştir. Yangın merdivenleri, ısıya ve dumana dayanıklı olmalıdır. Binadaki insanlar, dışarı çıkıp da yangın kontrol altına alınan kadar yangına dayanabilen yangın merdivenleri, kaliteli yangın merdivenleridir. Firmamız, dayanıklı malzemeden yangın merdivenlerini, ihtiyaçlara yönelik olarak belirlemektedir. Öncelikle, doğru üretim için keşif yapmakta, sonrasında, binaya en uygun üretimi gerçekleştirmekteyiz. Binanın özelliklerine ve dış cephesine göre uygun bir üretim gerçekleştirebilmek için, öncelikle keşif hizmeti vermekteyiz. Önceleri, sadece binanın dışına monte edilebilen yangın merdivenleri, günümüzde binaların içine de monte edilebilmektedir. Hırsızlık gibi diğer riskleri önlemek için binaların içine de monte edilen yangın merdivenleri için yine, Karaboğa Mühendislik olarak yanınızdayız. Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda yangın merdivenleri üzerine onlara en pratik çözümleri sunup, ekonomik fiyatlarla da her daim memnuniyetlerini sağlamaktayız. 

   Karaboğa Mühendislik, yangın merdivenlerinde, olabilecek en iyi fiyat politikasını uygulamakta ve ürünlerini ekonomik fiyatlarla satışa sunmaktadır. Fiyatlarımız belirli aralıklarda değişiklik gösterdiğinden, fiyat ve hizmet bilgisi için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Firmamız, 7/24 esaslı hizmet vermektedir.