Yangın Merdivenleri

Yangın Merdivenleri

Yangın Merdivenleri

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yapı sektöründe de önemli gelişmeler yaşanmıştır. Binaların güvenliği açısından ilk sırada gelen ‘yangın merdivenleri’ konusu da daha fazla önem kazanmıştır. Bu konuda yaşanan gelişmeler sonucunda firmalar artan ihtiyaca cevap verebilecek şekilde üretim yapmaya başlamıştır.

Yangın Merdiveninde Güvenilir Firma

Firmamız, ‘yangın merdivenleri’ konusunda uzun süredir üretim gerçekleştirmektedir. Özellikle kaliteli ürünlerle kullanıcıları memnun eden firmamız birçok önemli projeye imza atmıştır. Tüm çeşitlerde kurallara uygun üretim gerçekleştiren firmamız, bu önemli konuda her aşamada gereken ciddiyetle hareket etmeye devam etmektedir.

‘Yangın merdivenleri’ çeşitlerine bakıldığında dairesel yangın merdiveni, Z tipi yangın merdiveni, düz yangın merdiveni, makaralı yangın merdiveni gibi çeşitler karşımıza çıkmaktadır. Görsel olarak dairesel yangın merdiveni tercih edilse de günümüzde 4 kat üzerindeki tüm binalarda Z tipi yangın merdiveninin kullanılması zorunludur.

Can güvenliği açısından son derece önemli olan ‘yangın merdivenleri’ konusunda üretim aşamasında çelik kullanılmaktadır. Isıya karşı dayanıklı olan ve ısıda genleşecek şekilde kullanılmalıdır. Bunun yanı sıra üretim aşamasında kaymayı önleyecek şekilde ayarlanması son derece önemlidir. İnsanlar telaşlı bir şekilde çıkacakları için basamaklar en iyi şekilde ayarlanmalıdır.

Yangın Merdiveninde Kaliteyi Tercih Edin

‘Yangın merdivenleri’ denildiğinde akla gelen firmalar arasında yer alan firmamız, kurulduğu günden beri müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermemektedir. Bunun yanı sıra, bu denli önemli bir konuda proje aşamasından montajın sonuna kadar aynı ciddiyetle hareket eden firmamız dış etkenlerden etkilenmeyen modeller üretmektedir.

Projenizde ‘yangın merdivenleri’ ihtiyacınız varsa bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Firmamız, projenizi inceleyerek bu projeye en uygun üretimi gerçekleştirecektir. Çözüm odaklı hizmet sunan firmamız alanında uzman çalışanlarıyla sizleri beklemektedir. Bizi tercih ederek uygun fiyatlara son derece kaliteli ürünler edinebilirsiniz.