YANGIN MERDİVENİ FİYATLARI

YANGIN MERDİVENİ FİYATLARI

KARABOĞA MÜHENDİSLİK LİMİTED ŞİRKETİ

YANGIN MERDİVENİ FİYATLARI :

Z tipli yangın merdivenlerinin fiyatı kat başı 2500 TL ila 3500 TL'dir. İnsan güvenliğini ön planda tutan bir işletme olarak bu fiyatın bir önem taşımaması gerektiğini savunuyoruz.

Yangın Merdiveni İmalatı :

Yangın merdiveni imal ederken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlar kullanılan malzeme ve işin yangın merdiveni yönetmeliğinin belirlediği hükümlerine uygunluğudur.

Yangın imalatı konusunda üzerinde durulması gereken bir diğer husus da işçiliktir.

Yangın merdiveni fiyatları da bu önemli hususlar dikkate alınarak belirlenir. Dolayısıyla bilgisayar ortamında yapılan yangın merdiveninin çizimi faaliyete geçirilmeden yapılan fiyatlandırmalar bina ve işyeri gibi yerlerin yöneticilerini, sahiplerini ya da üreticiyi hayal kırıklığına uğratabilir.

Hammaddenin güncel fiyatları ve birçok değişken yangın merdiveni fiyatlarını değerlendirirken farklılıklar gösterebilir.

Yangın merdiveni üretilirken göz önünde bulundurmamız gereken en önemli şey kuşkusuz insan canının güvenliğidir.

Karaboğa mühendislik olarak yaptığımız işin görev ve sorumluluklarını çok iyi biliyoruz. Bu bilinç ve sorumlulukla çıktığımız bu yolda yılların vermiş olduğu tecrübe ile oluşturduğumuz güven ortamı sayesinde yüzlerce bina için yangın merdiveni ürettik ve üretmeye devam ediyoruz.

Konutlarınız ya da iş merkezleriniz için kaliteli malzeme ve işçilik ile üretim sağladığımız yangın merdivenleri hakkında daha fazla bilgi almak için internet sitemizi ziyaret edebilir veya arayabilirsiniz.

Uzman kadromuzun keşif ve çizim çalışmalarının ardından yönetmeliğe uygun olan yangın merdivenlerini konutlarınıza ve iş merkezlerinize özenle monte ediyoruz. Montaj öncesinde sizinle irtibata geçerek verdiğimiz rehberlik ve desteğin aynısını, uzman servis elemanlarımız ile montaj sonrasında da sağlıyoruz.

Yangın merdiveni montajı konusunda sürprizlerle karşılaşmamak,mağdur olmamak ve yönetmelik standartlarında bir yangın merdiveni yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.